• FAŠIANGOVÝ KARNEVAL

• Dnes sa naši prváci a druháci prvýkrát zúčastnili školského fašiangového karnevalu. Ide o mimoriadne zaujímavú a obľúbenú akciu, kedy sa žiaci a učitelia v maskách spoločne zabávajú, tancujú, spievajú, vzdelávajú a vytvárajú priateľskú atmosféru - jeden z hlavných pilierov našej školy.

Predstavovanie jednotlivých masiek, pestrá paleta súťaží, divadielko o Snehulienke a samozrejme rôzne zábavné typy a druhy tancov. To všetko sme spoločne dnes s našimi najmenšími zažili.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa podieľali na tejto akcii. Spoločne sme totiž vytvorili niečo jedinečné a trvácne. Už teraz sa tešíme na ostatné ročníky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album FAŠNIANGOVÝ KARNEVAL (1. a 2. ročník) .

• Lyžiarsky zájazd

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Lyžiarsky zájazd .

Pri slovnom spojení "lyžiarsky zájazd" sa nám všetkým vybaví množstvo spomienok, úsmevných situácií a neopakovateľných zážitkov. Inak to nebolo ani tento rok.

Žiaci a žiačky siedmych ročníkov spoločne s pani učiteľkami a inštruktorkami lyžovania v jednom vycestovali do prostredia čarokrásnej Spišskej Magury. Aj keď to spočiatku s počasím vyzeralo biedne, nakoniec všetko vyšlo perfektne. Snehu bolo kopcovito a vykuklo aj slniečko. Kto vie, možno to naše, ktoré je aj symbolom školy.

Počas celého týždňa sme sa neustále lyžiarsky zlepšovali a lyžovanie si vychutnávali. Nechýbal ani poobedný bazén a prechádzka k Dunajcu. Zažili sme kopec zábavných vecí, chutné jedlo, kvalitné večerné programy (aj tie neplánované💡🔦 ), ale hlavne sme utužili kolektív a urobili niečo pre svoje zdravie. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník. Všetkým zúčastneným ďakujeme a vidíme sa o rok!

•  POMOCNÁ RUKA

• Ľudská pomoc v núdzi neobohacuje len toho, kto ju dostáva, ale aj toho, kto ju poskytuje.“ (Václav Havel)

Takýto krásny ďakovný list nám došiel z OZ Maják nádeje. Kto by nevedel, cieľom tohto občianskeho združenia je ochrana ľudskej dôstojnosti, zmierňovanie a odstraňovanie príčin morálnej a hmotnej biedy rodín v núdzi.

Všetci, ktorí ste si zakúpili niečo na našej vianočnej burze ste tak prispeli na podporu pre mamičky s deťmi v núdzi. Všetkým Vám zo  ďakujeme. Hrejivý pocit, ktorý je vždy zadosťučinením pri dobrovoľníckej činnosti nech Vám je všetkým obohatením a zrkadlom, že v každom z nás je veľa veľa dobrého. ĎAKUJEME! :)

• OZNAM - Rodičovské združenie

• Vážení rodičia,

pozývame Vás na triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční 16.01.2023 o 16.30 hod. vo Vašej triede.Tešíme sa na Vašu účasť.

Vedenie školy.