„Letíme, letíme vzdialenosť veľkú. Letíme, letíme na dovolenku. Letíme k moru a krásne je to. Letíme lebo milujeme leto. Letíme, letíme vzdialenosť veľkú. Letíme, letíme na dovolenku. Letíme k moru a krásne je to. Kričíme spolu: Milujeme leto!“ (Miro Jaroš)
Prázdniny už trpezlivo čakajú za dverami, už len pár dní a sú tu! S blížiacim sa koncom školského roka už všetci netrpezlivo očakávame leto, slnečné dni a zaslúžený oddych počas prázdnin a dovoleniek. Aj v našom školskom klube sme si posledné týždne užívali v príjemnej, uvoľnenej atmosfére plnej hier, tvorenia a spoločných zážitkov. Slnečné počasia nás vytiahlo na školský dvor, užili sme si obľúbené naháňačky, skrývačky, futbal či basketbal. Čas nám ubehol rýchlo ani sa nám nechcelo ísť domov.
Deň detí sme v školskom klube oslávili tradičným piknikom, pochutili sme si sladkých koláčikoch, ovocí či slaných dobrotách. Porozprávali sme sa o svojich naj momentoch a zážitkoch tohto školského roka.
Tretia júnová nedeľa patrí našim oteckom. Pri príležitosti Dňa otcov sme pre našich oteckov vyrobili originálne darčeky, listy a pohľadnice. Pri tvorení sme využívali rôzne výtvarné techniky, farebné papiere, nálepky či vlastné kresby, vďaka čomu vznikli originálne a nápadité dielka. Deti do svojich pohľadníc a listov vkladali milé odkazy a poďakovania. Veríme, že sme potešili každého otecka.
Milí rodičia a deti,
školský rok sa pomaly končí a my sa lúčime s obdobím plným hier, smiechu, tvorivých aktivít a krásnych spoločných chvíľ. Ďakujeme Vám za dôveru, spoluprácu a podporu počas celého roka. Veľmi si vážime, že sme mohli byť súčasťou každodenných zážitkov Vašich detí.
Deťom prajeme letné prázdniny plné oddychu, dobrodružstiev, slnka a radosti. Nezabudnite si užívať každú chvíľu, objavovať nové veci a hlavne sa bezpečne vrátiť späť s úsmevom na tvári.
Tešíme sa na Vás opäť v novom školskom roku!
Do fotogalérie bol pridaný nový album AKTIVITY ŠKD - JÚN .